Політика

Політолог: президент підвищує ставки, 10 млн тестів на коронавірус ми вже «побачили», тепер Зеленський анонсував 50 млн тестів

0

Після прослуховування чергового відеозвернення від президента Зеленського стає не по собі. Адже глава держави анонсує, що найближчим часом в Україну прибуде 50 млн тестів. У зв’язку з цим хотілося б почути від президента пояснення, а, де поділися обіцяні ним же в аналогічному відеозверненні від 20 березня попередні 10 млн тестів? Звичайно, вже відомо, що замість 10 млн прилетіло 250 тисяч тестів, але навіть за цими 250 тисячам на сьогоднішній день немає чіткої інформації. Про це у своєму блозі пише політолог Віктор Таран.

Він зазначає, президент рекомендує нам «навести порядок і розібрати балкон». Хочеться звернутися до Зеленського із зустрічною пропозицією: може він сам нарешті наведе елементарний порядок в Кабміні і своїй фракції? Може розбереться з депутатами своєї фракції, які внесли більше 10.000 з 16.000 поправок в «антиколомойский» закон? Пора б президенту вже визначитися, він з Коломойським або з МВФ?

Президент каже, що економіка в кризі. Так може Зеленський нарешті пояснить, яким чином рятувати економіку країни, малий і середній бізнес, як боротися з безробіттям або це повинні робити самозайняті і профспілки самостійно?

За словами Тарана, Зеленський нас закликав дбати про рідних і близьких. Це слушна порада, але перш за все нехай президент пояснить, за які гроші це робити? У країні йде масове скорочення робочих місць в усіх сферах. Особливо страждають педагоги та інші бюджетники, права яких порушуються щодня. Президенту не завадило б пояснити, чому педагогів по всій Україні змушують йти у відпустку за свій рахунок?

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16