Політика

Політолог: “Прямо на наших очах в Україні відбувається відродження добре забутого кріпацтва….”

0

Прямо на наших очах в Україні відбувається відродження добре забутого кріпацтва. Тепер українські працівники, якщо захочуть десь працювати за кордоном, то вони будуть змушені дочекатися якогось особливого дозволу українського уряду. При цьому незрозуміло, а, хто такі сьогоднішні урядовці на чолі з Денисом Шмигалем, щоб вирішувати, де українцям працювати або, де їм не працювати? Про це у своєму відеоблозі розповів популярний відеоблогер, політолог Сергій Таран.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Він зазначив, незрозуміло, яке право має Шмигаль і компанія, щоб розповідати українцям, де їм працювати і як їм працювати? Кабмін вже зараз забороняє чартерні рейси, якщо є підозри, що українці їдуть за кордон для того, щоб там працювати.

Сергій Таран підкреслив, замість того, щоб створювати умови для роботи вдома, уряд Володимира Зеленського силою утримує в Україні громадян, які мають роботу в ЄС. Тих самих громадян, які, не чекаючи економічного прориву від «видатного лідера сучасності» щорічно вливають в Україну до 15 млрд. доларів. Це величезні суми для українського бюджету. «Звичайно, влада тримає нових кріпаків під приводом« захисту їх власної безпеки ». Ви ще заберіть у них закордонні паспорти, свідки кінця Епохи бідності! », – резюмував політолог, апелюючи до влади.