Новини

Політолог: Путіну не потрібен новий Янукович в Києві – йому цілком достатньо Зеленського

0

Дмитро Гаврилюк заявив журналістам видання «Коментарі», що Володимиру Зеленському вже давно слід було віддати наказ української армії відповідати противнику точково і жорстко, і просуватися вперед без широкого інформаційної освітлення. Однак нинішній президент, на думку політолога, дотримується політики «умиротворення ворогів», беручи приклад, як видно, з Чемберлена.

У зв’язку з цим можна частково погодитися з Куртом Волкером. раніше колишній спецпредставник Держдепу США по Україні говорив, що у Москви є стратегічна мета, яка поки що не досягнуто. Дана мета полягає в тому, щоб поставити в Києві влада, яка буде догоджати Кремлю, і всіляко прислужувати. Звичайно, Росія не проти і розпаду України. Однак контроль – все-таки більш оптимальний для Москви варіант.

Причому, в даному випадку Володимиру Путіну навіть не потрібен новий Янукович. Йому цілком достатньо Володимира Зеленського, тоді як для «самодіяльності в парламенті у господаря Кремля є корисні, скажімо так, люди -« вокально-інструментальний ансамбль пана Медведчука».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist