Політика

Політолог: Разумков фактично заявив, що мовний закон буде змінений, тому як повинен влаштовувати “ДНР” і “ЛНР”

0

Популярний український політолог і блогер Андрій Смолій пише на своїй сторінці в Facebook, якщо хтось думав, що глава Верховної Ради Дмитро Разумов або влада Зеленського відступили в мовному питанні після того, як громадянське суспільство сказало своє слово, то це велика помилка.

За словами політолога, сьогодні Дмитро Разумков заявив, що «мовне питання має влаштовувати всіх», пославшись на окуповані території, які повинні бути в складі України і не мати претензій щодо мовних норм.

Тобто, за логікою спікера парламенту Закон про мову повинен влаштовувати «ДНР» і «ЛНР»? Може ще Росію? Просто про це Разумков не наважився відкрито сказати.

Андрій Смолій підкреслює, таку заяву Разумкова чітко означає – в мовному питанні «слуги Зеленського» орієнтуються на прокремлівську позицію, яка чітко артикулюється як знищення мовного закону або його повне вихолощення. Політолог підкреслює, замість вибачень, ми бачимо планомірний наступ на все українське, а такі, як Дмитро Разумков є провідниками штампів держави-агресора, яка не відступає від свого наміру повернути Україну в орбіту свого впливу.

Джерело: Replyua.net

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist