Політика

Політолог: рейтинг Зеленського і його “Слуги народу” продовжує стрімко падати

0

КМІС провів соцопитування з 17 по 25 квітня не тільки щодо підтримки українцями політичних партій, а й щодо підтримки самого президента Володимира Зеленського. Важливо відзначити, що опитування проводилося до того, як відбулися основні події в кінці квітня і початку травня, які напевно повинні вплинути на рейтинги і партій, і лідерів. Про це у своєму блозі пише український політолог і блогер Віталій Бала.

Політолог зазначає, так Володимира Зеленського готові підтримати 27,7% усіх опитаних респондентів і тільки 42,6% серед тих, хто визначився. До речі, друга цифра на 10% більше, ніж підтримка партії «Слуга народу». Інші політичні лідери, як і їх партії мають незначний приріст, на відміну від «Слуги народу» і Володимира Зеленського. Тобто, тенденція зниження рейтингу очевидна, навіть, якщо дивитися на цифру підтримки тих, хто вже визначився, а, значить, через півроку рейтинг Зеленського і його віртуальної партії практично зрівняється з рейтингом інших політичних гравців.

Віталій Бала пише, залишається ще 20,1% тих, хто не визначився серед усіх опитаних респондентів. Цікаво було б ще побачити соціологічні опитування інших шанованих соціологічних структур, щоб порівняти результати і вже тоді зробити висновки.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist