Політика

Політолог: “слуги” бояться йти на вибори восени, тому вирішили скористатися порадою Авакова

0

Відомий український політолог і блогер Віктор Бобиренко в своєму блозі пише, відбулося, то, що припускали чимало політичних експертів, коли вийшло кілька результатів соціологічних опитувань, які засвідчили, що рейтинг президента Зеленського і «Слуги народу» різко пішов вниз.

У проекті змін до бюджету Мінфін пропонує скоротити витрати на проведення місцевих виборів восени 2020 року.

Політолог пише, просто мінус 2,1 мільярда, без пояснень. І при цьому жоден «слуга», включаючи самих непідкупних «слуг», навіть не запитав, а, що це таке, що відбувається? Вони дійсно хочуть скасувати вибори? Або це «хранитель слуг» Аваков так зондує народ – проковтне населення чи ні?

За словами Бобиренко, Арсену Борисовичу не потрібно бути спокійним, тому що «піпл точно не схаває». Так, і вибори «слугам народу» краще все-таки проводити в жовтні – тому що через рік рейтингу не буде зовсім.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16