Політика

Політолог: “слуги” бояться йти на вибори восени, тому вирішили скористатися порадою Авакова

0

Відомий український політолог і блогер Віктор Бобиренко в своєму блозі пише, відбулося, то, що припускали чимало політичних експертів, коли вийшло кілька результатів соціологічних опитувань, які засвідчили, що рейтинг президента Зеленського і «Слуги народу» різко пішов вниз.

У проекті змін до бюджету Мінфін пропонує скоротити витрати на проведення місцевих виборів восени 2020 року.

Політолог пише, просто мінус 2,1 мільярда, без пояснень. І при цьому жоден «слуга», включаючи самих непідкупних «слуг», навіть не запитав, а, що це таке, що відбувається? Вони дійсно хочуть скасувати вибори? Або це «хранитель слуг» Аваков так зондує народ – проковтне населення чи ні?

За словами Бобиренко, Арсену Борисовичу не потрібно бути спокійним, тому що «піпл точно не схаває». Так, і вибори «слугам народу» краще все-таки проводити в жовтні – тому що через рік рейтингу не буде зовсім.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist