Новини

Політолог: турецький президент дав привід українцям задуматися, а у нас взагалі є Головнокомандувач?

0

Популярний український політолог Тарас Чорновіл в своєму блозі пише про те, що президент Туреччини Раджеп Ердогана нагадав усім українцям, як повинен вести себе справжній Верховний головнокомандувач, як повинен виконувати свій конституційний обов’язок перед державою, яке його найняло на роботу.

За словами політолога, атака російсько-сирійських військових призвела до загибелі близько 30 турецьких армійців. У відповідь росіяни з асадовцамі отримали справжній вогняний потоп. Турки трохи пограли в статистику знищених ворогів і їх збройних засобів, а потім їм це набридло. Мова вже може йти навіть про тисячі – ніхто ж толком російських найманців в Сирії, як і в Україні на Донбасі, не вважає.

Тарас Чорновіл пише, він особисто далекий від ідеалізації турецького президента, про це можна багато говорити. Більш того, є припущення, що, надававши Путіну по одному місцю, Ердоган раптом кулуарно домовитися про якісь колосальних поступки Кремлю і знову почне демонструвати «мир і дружбу», які, звичайно ж, припиняться в ту саму мить, коли російська вояччина навмисне або випадково посміє вбити ще хоч одного турецького солдата. Але мова не про Ердоганом. Мова про наш Головнокомандувача, який, таке враження, що до сих пір не вивчив перелік своїх обов’язків.