Війна

Політолог: в Офісі президента готують нові ділянки розведення сил в зоні ООС, просто під час епідемії коронавіруса

0

Президент України Володимир Зеленський відвідав сьогодні зону ООС, зокрема, побував на ділянці №3 в «Петровському». Мета приїзду глави держави стала відома пізніше, коли він сам заявив, що приїхав для того, щоб переконатися, як пройшло розведення сил і озброєнь і для того, щоб продовжити розводити озброєння на інших ділянках, адже, на думку глави держави, саме завдяки розведенню сил на Донбасі стало значно менше обстрілів і Україна ще на один крок наблизилася до світу.

Коментуючи інформацію, політолог і блогер Андрій Смолій в своєму блозі зазначив, тепер стає очевидно, що в Офісі президента готують нові ділянки розведення, просто під час епідемії коронавируса.

Ну, просто «дуже» важливо саме зараз цим займатися, інших питань в Україні немає. Також Володимир Зеленський сказав, що «розведення» допомогло зменшити кількість обстрілів і наблизити Україну до світу. «Ми бачимо результат. Військові бачать результат », – заявив президент.

За словами Андрія Смолія, всі ми бачимо, що влада далі продовжує політику умиротворення агресора і поступок Кремлю. Ще гірше, що вони відверто брешуть суспільству. Ніякі «розведення» не припинили обстріли. Навпаки, їх стало більше, а наші військові продовжують гинути на Донбасі.