Новини

Політолог: вчорашнє голосування в Раді показало, що зараз Зеленський ще більше залежить від Коломойського

0

Те, що за недовіру Руслану Рябошапка вчора проголосували лише 179 з номінальних 248 депутатів фракції «Слуга народу», було відзначено негайно. 179 – це дійсно ядро ​​фракції, на яке може розраховувати президент Зеленський на цьому етапі внутрішніх розборок. Але не факт, що після розгляду наступного питання це ядро ​​ще не зменшиться. Таку думку в ефірі одного з каналів висловив політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначив, якщо з 248 голосами монобільшінства можна було відверто начхати на всі інші фракції, то тепер «Слуга народу» сама по собі не дотягує навіть до простої більшості в 226 голосів. Так, вчора вдалося добрати до 263 за рахунок дисциплінованого голосування груп «За майбутнє» Коломойського і «Довіра» Веревського, не рахуючи «Опозиційну платформу – За життя!».

Олексій Голобуцький підкреслює, висновок з вчорашнього голосування: зараз Володимир Зеленський ще більше залежить від олігарха Коломойського, тепер без його депутатів в Раді взагалі ніяк.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist