Новини

Політолог: висновок по Санжарах – або ми побачили спробу обнулити тему Майдану, або влада просто розписалася у своєму непрофесіоналізмі

0

Висновок про те, що можна було уникнути всього того, що ми спостерігали в Нових Санжарах на Полтавщині, по крайней мере, в такому обсязі, все-таки, викликає певні сумніви щодо випадковості вибору 20 лютого як дати евакуації. Таку думку в своєму блозі висловила політолог і блогер Олеся Яхно-Білківська.

Вона зазначає, навіть просто інше інформаційний супровід, без нагнітання інформації, що літаку не дають посадки, і так далі – вже б частково зняло напругу, а, може, його й не було б зовсім. Те, що туди приїхали люди з інших міст – взагалі окрема історія і тема для вивчення.

За словами політолога, все це наводить на неприємні висновки. Намагатися «затерти» тему Майдану через несвідоме сприяння конфліктності на грунті паніки – виглядає, якщо це так і є, недобре, і можна навіть сказати антиукраїнському. Якщо ж умислу ніякого не було, і це дійсно випадковість, то тоді це наочне невміння влади реагувати на такого типу проблеми.