Новини

Політолог: вся цінність “росіян” – це ненависть до інших. Концепт розвитку країни – “як скаже цар”

0

Відомий український політолог і блогер Андрій Смолій в своєму блозі пише про те, що сьогодні в черговий раз можна переконатися в тому, що в Росії немає цінностей, немає героїв, немає святинь. Як і немає справжньої історії. Прикладом може стати сьогоднішнє протистояння російських і турків в Сирії. Росія намагається всюди сунути свій ніс.

За словами політолога, все їхнє існування – це пошук ворогів за межами країни. Вони не живуть бажанням власного добробуту, руху до певних цінностей та ідеалів. Вони існують життям інших людей, народів, країн і цивілізацій. Вся цінність «російських» – це ненависть до інших. Концепт розвитку країни – «як скаже цар». Одна і та ж країна, людина, діяч може стати другом і ворогом легким помахом путінської пропаганди. Це класика московського державотворення.

Андрій Смолій зазначає, тільки, коли більшість українців раз і назавжди усвідомлюють цю різницю, побачать безмежну прірву між «цінностями» Росії і символами України і вільністю нашого духу – тільки тоді буде мати єдину позицію і усвідомлення руху до української та європейської України.