Суспільство

Політолог: “Зеленський тримає українців за ідіотів…”

0

В інтерв’ю канадському виданню The Globe and Mail президент України Зеленський, відповідаючи на питання про політичні переслідування опозиції в Україні, заявив, що ніяких переслідувань насправді немає, а, що стосується Петра Порошенка, то він сам робить з себе жертву, щоб таким чином заробити додаткові політичні бали перед виборами.

Коментуючи інформацію, політтехнолог і журналіст Віктор Уколов пише на своїй сторінці в Facebook, звичайно ж, як тут не погодитися із Зеленським.

Мабуть, це Порошенко сам ще рік тому умовив Портнова і відкрив на себе більше десятка справ, три з яких нещодавно були закриті, – все для того, щоб виглядати жертвою восени 2020-го. Це Порошенко сам звинуватив себе в контрнаступі на Донбасі – в наказі звільняти Україну.

Це Порошенко сам звинуватив себе в наказі передислокувати кораблі. Це Порошенко сам звинуватив себе в бажанні призначити Семочко і привласнити його зарплату. Це Порошенко сам звинуватив себе в допомозі Православній церкві України і отриманні Томосу.

«Вибачте, шановні канадські читачі, президент України Зеленський думає, що ви ідіоти! Прошу не ображатися на нашу країну, тому що схоже Зеленський також думає і про український народ», – резюмував політтехнолог.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist