Політика

Політолог: Зеленський, який є гарантом Конституції, щиро вважає, що правове поле – це лише умовності, для лохів, але ж він не лох

0

Євген Булавка зазначив в своєму телеграм-каналі, що Володимир Зеленський в ході недавнього візиту до Хмельницького, порушив цілий ряд карантинних обмежень, зайшовши всередину кафе, щоб попити кави. При цьому політолог переконаний, що на дану ситуацію потрібно дивитися ширше, повідомляє Replyua.net.

Перед виборами Зеленський обіцяв, що піде з посади, якщо порушить закон. Але в день голосування він якраз закон і порушив, продемонструвавши журналістам заповнений бюлетень. Тепер же ми бачимо свого роду повторення тієї історії. Судячи з усього, президент відчуває себе за рамками правового поля.

Людина, що є гарантом Конституції, вважає, що закони і норми – це лише умовності, яких дотримуються заради проформи. Закони – це для лохів, а він же не лох. Тим часом президент назвав мера Черкас, який заявив, що місто виходить з карантину раніше, «бандитом». У зв’язку з цим виникає питання – а сам глава держави, демонстративно порушує карантинні обмеження заради гарних фоток, він тоді хто?

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist