Новини

Політолог: земля та “подвійне громадянство” – Україна чекає нова небезпека

0

Уже зовсім скоро Верховна Рада може взятися за новий «сюрприз» для України: законопроект про подвійне громадянство. «Слуги народу» ніяк не заспокояться, їм потрібно змінити весь здоровий порядок в нашій державі. Про це у своєму блозі пише політолог і блогер Андрій Смолій.

Він зазначає, особливо тривожно все це виглядає на тлі так званої «земельної реформи», яка не тільки далека від ідеалу, але і зовсім не відповідає інтересам держави. Також варто згадати і заяви влади про надання громадянства «російським опозиціонерам». Президент України Зеленський особисто запрошував їх приїжджати в Україну, якщо відчувають, що їх переслідує Кремль.

За словами Смолія, експертне управління Верховної Ради прямо вказало, що прийняття закону про подвійне громадянство просто узаконить його як норму, а це вже пряме порушення Конституції України. Логічно, що виникає питання: для чого Зеленському узаконювати подвійне громадянство в воюючою країні? Це ще одне гостре питання, який породжує ще більше проблем для держави, точніше кидає його в пучину хаосу і правового безладу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16