Війна

Полковник Ґлен Ґрант: «Перемир’я надає політичну перевагу Путіну»

0
Плановану інспекцію українських позицій поблизу Горлівки російсько-терористичними силами не можна вважати компромісним кроком чи засобом примирення, адже у відповідь офіцери ЗСУ не зможуть в точно такому ж порядку оглянути передні рубежі противника

Про це полковник британської армії у відставці, ексрадник міністра оборони України Ґлен Ґрант заявиви в етері програми “Студія Захід” з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

“Якщо ти чимось поступаєш і не отримуєш щось навзаєм, то цене компроміс”, – зазначив полковник.

Натомість, на думку Ґранта, “Україна крок за кроком дає Путіну те, що він хоче”.

“А яким буде наступний крок? Повна демілітаризація Україною лінії фронту зі свого боку? Я не знаю, що в голові у президента, але зрозуміло, що далі продовжуються помилки і відбувається здача, здача, здача і нічого взамін. Це політика дурдому”, – наголосив військовий.

“Ви не можете вести переговори про курей, скажімо, із лисом чи ведмедем. Вони не мають розуміння переговорів. І це стало зрозумілим після Дебальцевого чи Іловайська. Або візьмем і теперішнє перемир’я. Скільки перемирь ви мали до того? Тисячі? І жодне з перемирь не зупинило війни. Вони (перемир’я – ред.) не мають на меті зупинити війну, вони лише дають політичну перевагу Путіну. І це продовжуватиметься, допоки українці не скажуть: “Стоп!”, – пояснив свою точку зору Ґлен Ґрант.