Uncategorized

Полковник НГУ Григорян відмовився надати транспорт бійцям “Азова”, які їдуть здавати кров пораненому товаришу

0

У Запоріжжі біля входу в ТЦ було побито бійця полку “Азов” Олега Черевка. У чоловіка важка черепно-мозкова травма, перелом основи черепа і він уже третій день перебуває у важкому стані в лікарні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що інцидент стався після того, як Черевко заступився за дівчат, яких на вулиці ображав агресивний чоловік.

У відповідь на зауваження “азовця”, чоловік завдав удару бійцеві полку. У результаті Черевко вже третій день бореться за життя в місцевій лікарні Запоріжжя – у нього важка черепно-мозкова травма, перелом основи черепа і він досі перебуває в комі.

Зловмисника затримала поліція – ним виявився раніше судимий житель Запоріжжя 1991 року народження.

Як повідомили в полку “Азов”: “З метою надати побратиму допомогу, в “Азові” організували збір охочих здати плазму крові для Олега. У зв’язку з цим полк “Азов” подав у Національну гвардію заявку на транспорт для перевезення особового складу з Маріуполя в Запоріжжя. Дозвіл “Азову” отримати не вдалося – в прольоті техніки нам відмовив в.о. начальника Східного територіального управління Національної гвардії полковник Ігор Григорян”.

“Командування та особовий склад полку категорично засуджують рішення полковника Ігоря Григоряна. Таке ставлення до життя бійця є неприпустимим і свідчить про повну відсутність будь-якої моралі та здорового глузду”, – йдеться в повідомленні.

Полковник НГУ Григорян відмовився надати транспорт бійцям Азова, які їдуть здавати кров пораненому товаришу 01
Полковник НГУ Григорян відмовився надати транспорт бійцям Азова, які їдуть здавати кров пораненому товаришу 02
Полковник НГУ Григорян відмовився надати транспорт бійцям Азова, які їдуть здавати кров пораненому товаришу 03