Суспільство

“Полювання на агентуру ФСБ відкрито”: Агент НАБУ заявив, що домашні адреси 47 депутатів-авторів подання в КСУ будуть опубліковані

0

Агент НАБУ Євген Шевченко оприлюднив список народних депутатів, які подавали подання до Конституційного Суду про визнання неконституційним електронного декларування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Шевченка в Фейсбук.

“Ось вам розстрільний список тих потвор-депутатів, які є авторами подання в КСУ, на меті якого стоїть знищення антикорупційної структури, руйнування відносин із західними партнерами та повернення України в орбіту впливу РФ”, – написав Шевченко, опублікувавши список із 47 нардепів. “Окремо я би ще додав сюди Коломойського, Ахметова та Єрмака – най будуть тут під номером 48, 49 і 50”, – додав він.

“Більшість з цієї агентури ФСБ пересувається на броньованих мерседесах, тому патріотам, які готові нищити ворогів та окупантів не тільки на фронті, а і в тилу, варто знайти РПГ (ручний протитанковий гранатомет), або в ідеалі ПТРК (протитанковий ракетний комплекс). Медведчук та ще деякі привілейовані покидькі полюбляють гелікоптери, тому бажано мати і ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс). Домашні адреси незабаром будуть опубліковані, а сезон полювання відкрито вже для всіх бажаючих – в принципі, з 2014 року. Війна триває і або вони знищать нас, або ми їх”, – заявив агент НАБУ.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за поданням депутатів ОПЗЖ і “За майбутнє” і, за формулюванням Сергія Лещенка, “скасував антикорупційну реформу”.

Наступного дня на сайті суду з’явився текст рішення. Згідно з яким, неконституційною визнана стаття, що передбачає покарання за брехню в деклараціях, і скасовано кілька повноважень НАЗК.

29 жовтня президент Володимир Зеленський скликав термінову нараду РНБО через скасування антикорупційної реформи. Він доручив терміново зареєструвати законопроєкт, який відновлював би добропорядність Конституційного Суду.

Цього ж дня Кабмін зобов’язав НАЗК вже з 30 жовтня відновити доступ до декларацій чиновників, і реєстр відновив роботу.

30 жовтня президент Зеленський вніс у Раду законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження всіх суддів Конституційного Суду.

Агент НАБУ Шевченко: Домашні адреси 47 депутатів-авторів подання в КСУ будуть опубліковані, полювання на агентуру ФСБ відкрито 01
Агент НАБУ Шевченко: Домашні адреси 47 депутатів-авторів подання в КСУ будуть опубліковані, полювання на агентуру ФСБ відкрито 02
Агент НАБУ Шевченко: Домашні адреси 47 депутатів-авторів подання в КСУ будуть опубліковані, полювання на агентуру ФСБ відкрито 03