Війна

Помер ветеран Микитенко, який вчинив самоспалення на Майдані

0

Ветеран російсько-української війни Микола Микитенко, який вчинив самоспалення на Майдані Незалежності в Києві у ніч із 10 на 11 жовтня, помер.

Про це повідомили дочка загиблого Юлія Микитенко у Facebook, а також рух “Відсіч“.

“Із сумом повідомляємо, що сьогодні перестало битися серце нашого захисника Миколи Микитенка”, – повідомили у “Відсічі”.

“Сподіваюсь, ти нарешті знайдеш там спокій. Люблю тебе, па. З миром”, – написала Юлія Микитенко.

Нагадаємо, на Майдані Незалежності в ніч із 10 на 11 жовтня ветеран російсько-української війни Микола Микитенко вчинив самоспалення. Дочка Микитенка Юлія повідомляла, що мотиви його вчинку суто політичні: “Незгода з діями влади, а саме – розведенням військ на лінії розмежування і повзучою окупацією Росією. Він був абсолютно в тверезій пам’яті і чітко усвідомлював, що робить. Не намагався себе загасити”. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist