Новини

“Помилкові і безпідставні звинувачення”: Зеленський заявив в Мюнхені, що Україна не є корумпованою державою

0

Володимир Зеленський заявив, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, що будь-які згадки про Україну як про корумповану країну не відповідають дійсно. За словами глави держави, на самому ділі це безпідставні звинувачення на адресу держави.

Зеленський підкреслив, що сьогодні в Україні триває активна боротьба з корупцією, яка процвітала в країні протягом минулих років. Президент запевнив, що ситуація сьогодні дійсно змінилася, і країна більше не є корумпованою. Тому всі звинувачення щодо розкрадань і хабарництва позбавлені всіляких підстав.

Зеленський також зазначив, що в ході зустрічі з Дональдом Трампом повідомив президенту Сполучених Штатів – в Україні боротьба з корупцією ведеться щодня. Нинішня українська влада намагається змінити негативний статус держави. Зеленський закликав звернути увагу на представників своєї команди. Президент підкреслив, що там є різні люди, але вони нічого не вкрали. Також глава держави додав, що всі гроші, які у нього є, він заробив чесним шляхом, власним талантом.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16