Політика

Понад 2 млн підприємців скоро поповнять лави безробітних через податкову політику уряду Зеленського, – Южаніна

0
Продовження податкового тиску на підприємців збільшить кількість безробітних в країні, а частину бізнесу зажене у тінь.

Про це написала народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна на сторінці у Фейсбук.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Якщо закони щодо тотальної фіскалізації залишити як є, то 2 мільйони 313 тисяч підприємців невдовзі можуть долучитися до 74 тисяч безробітних, що стали такими за час карантину”, – застерігає Южаніна.

Ніна Южаніна повідомила, що відбулася четверта відеоконференція руху #SaveФОП з усіма областями, з багатьма мерами міст, які перш за все просили парламент скасувати норм, які передбачають посилення фіскального тиску шляхом розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій.

“Вони не можуть погодитися з тим, що на них ніяк не реагує влада. Працювати підприємці продовжать, але підуть в тінь і перестануть сплачувати податки”, – зазначила депутатка.

За її словами, це вже відчуває влада на місцях, адже йдеться вже не тільки про 20% платежів до місцевих бюджетів, а про значно більші втрати – адже останні рішення монобільшості забрали доходи з місцевих бюджетів.

Южаніна також розповіла, що відразу чотири мери міст під час цієї відеоконференції наголосили, що скасування фіскалізації могло б стати позитивним маркером і дати надію на можливість нормально працювати.

“Особисто я за те, щоб уся діяльність, будь-якого бізнесу – і малого, і зовсім дрібного – відбувалася прозоро, але потрібно спільно з бізнесом розробляти варіанти цієї прозорості”, – зазначила Ніна Южаніна.

Крім того вона підкреслила, що підписання президентом закону про зміни до Податковоно кодексу стане маркером для середнього і великого бізнесу: “Тільки-но законопроект буде підписаний, вони можуть швидкими кроками піти в тінь, як це вже зроблять малі підприємці”.

Ніна Южаніна також розповіла, що навіть депутати з монобільшості висловлювали зауваження до низки ухвалених законів, які стосуються продовження реформи митної сфери.

“Виконавчій гілці влади не вистачає ключового – розуміння того, що відбулися значні зміни, які взагалі потребують перегляду економічної політики. Тому зміни в митному напрямі потрібно коригувати і дати можливість монобільшості виправити те, що понаприймали, аби не втратити керованість у країні, а не тільки в певних структурах”, – вважає представниця фракції “Європейська Солідарність”.