Політика

Понти Путіна трималися на нафті по $60, а тепер усе скінчено

0

Військово-транспортний літак Росії з гуманітарною допомогою приземлився в США, а до цього такий же літак прилетів в Італію, щоб допомогти в боротьбі з коронавірусом італійцям.

Ось і виходить, що Росія сама врятувала Італію під час епідемії коронавіруса і тепер взялася за порятунок США. Це просто вражаюче, як можна за секунду повністю змінити акценти. Тепер Америка не стримує Росію, США не розширюють НАТО, наближаючись до російських кордонів, адже всі повинні об’єднатися навколо спільної загрози. Про це у своєму відеоблозі зазначив журналіст і блогер Роман Цимбалюк.

Він зазначає, логічно, що тепер виникає головне питання: наскільки щирі наші російські «недрузья», адже вони дуже часто говорять якісь приємні речі про гуманізм, про мир у всьому світі, але при цьому їх армія може стріляти по українських позиціях без будь-якого гуманізму?

За словами Цимбалюка, що йому підказує, що ні про який гуманізм не йде і зараз мова, а вся справа в нафті, а точніше в її ціні. «Всі російські понти трималися на нафти вище 60-70 доларів за барель, а тепер цей період на найближчий час вже точно закінчився», – зазначив журналіст.

Він додає, навіть найближчі союзники Кремля в Білорусі заявляють, що готові купувати російську нафту не дорожче, ніж 4 долара за барель, а ще зовсім недавно цими цінами на нафту і газ вони цими цінами «душили» сусідню Білорусь.