Суспільство

Поплічник Януковича Портнов перемагає: Активісту Стерненку вручили підозру про умисне вбивство

0

Служба безпеки України 11 червня вручила одеському активісту Сергію Стерненку підозру за статтями про умисне вбивство та незаконне носіння холодної зброї.

Згодом відбудеться обрання запобіжного заходу активісту у суді, йому загрожує до 15 років позбавлення волі, повідомляє 24 канал. Сергій Стерненко закликав прийти та підтримати його під час засідання.

Станом на 13:30 Сергій Стерненко ще перебуває у будівлі СБУ.

Активіст у телеграм-каналі повідомив, що підозри вручили попри те, що:

  • Не було вбивства, а була необхідна оборона, що слідчий раніше сам і визнав, коли повідомив про підозри нападникам.
  • По ножу є декілька експертиз які встановлюють що він не є холодною зброєю.

Стерненко також опублікував фото руки, яку травмував під час бійки. Як стверджує активіст, правоохоронці вважають, що Стерненко поранив себе сам навмисно.

Напередодні суд дозволив примусово привести Сергія Стерненка до СБУ. Сам активіст наголошував, що підозру йому вручать за самозахист.

Однак поплічник Януковича Андрій Портнов, який захищає сім’ю вбитого нападника, стверджував, що це буде підозра про умисне вбивство.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist