Uncategorized

Попри нову угоду ОПЕК: принц Саудівської Аравії всеодно планує покарати Путіна за образи і наклеп

0

Російський Telegram-канал “Кремлевский мамковед” вважає, що укладення угоди між країнами ОПЕК+ не залагодило конфлікту між Саудівською Аравією та Росією, пише Гордон.

“Цінову війну щодо нафти буде продовжено, і становище Росії в цій війні вкрай складне. Бажання саудитів покарати Росію, як і раніше, актуальне. Спровокований [президентом РФ Володимиром] Путіним особистий конфлікт зі спадкоємним принцом не вичерпано, він впливатиме на вартість Urals та об’єми її постачань на європейський ринок”, – пише паблік.

Ситуація залишаєтсья напруженою і награний оптимізм російської влади є хибним і поспішним. Нова угода не змінить старих образ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist