Політика

Популізм зашкалює — Зеленський доручив уряду створити мільйони робочих місць, щоб заробітчани не їхали за кордон працювати за 2 тис. євро

0

Я навіть не знаю, що про це сказати. Популізм, просто некомпетентність чи навмисна брехня — черговий відосик від Зеленського.

«Ми повинні зробити все і втримати цих людей на батьківщині…Пропоную уряду розробити окремий механізм, який створить в Україні додаткові мільйони робочих місць. Саме у цьому контексті знаковим є продовження програми «Велике будівництво». Тисячі кілометрів нових доріг та інфраструктурні об’єкти дадуть той необхідний імпульс для економічного розвитку та створять нові робочі місця», — додав Володимир Зеленський.

Нагадаю, програма «Велике будівництво», яку підготували, продавили та реалізують люди з команди Порошенко Дніпропетровської ОДА на базі свого успішного досвіду великого будівництва у регіоні, недоотримала фінансування тому, що уряди Зеленського довели економіку до падіння.

І наразі вимушені різати бюджет ще більше, майже знищуючи підтримку культури, спорту, освіти та науки, але не торкаються роздутих видатків на МВС, ГПУ, ДБР та НАБУ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16