Політика

Популізм зашкалює — Зеленський доручив уряду створити мільйони робочих місць, щоб заробітчани не їхали за кордон працювати за 2 тис. євро

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Я навіть не знаю, що про це сказати. Популізм, просто некомпетентність чи навмисна брехня — черговий відосик від Зеленського.

«Ми повинні зробити все і втримати цих людей на батьківщині…Пропоную уряду розробити окремий механізм, який створить в Україні додаткові мільйони робочих місць. Саме у цьому контексті знаковим є продовження програми «Велике будівництво». Тисячі кілометрів нових доріг та інфраструктурні об’єкти дадуть той необхідний імпульс для економічного розвитку та створять нові робочі місця», — додав Володимир Зеленський.

Нагадаю, програма «Велике будівництво», яку підготували, продавили та реалізують люди з команди Порошенко Дніпропетровської ОДА на базі свого успішного досвіду великого будівництва у регіоні, недоотримала фінансування тому, що уряди Зеленського довели економіку до падіння.

І наразі вимушені різати бюджет ще більше, майже знищуючи підтримку культури, спорту, освіти та науки, але не торкаються роздутих видатків на МВС, ГПУ, ДБР та НАБУ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16