Новини

Пора йти у відставку, рояль зачекався свого віртуоза, – Остап Дроздов

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Популярний український блогер і телеведучий Остап Дроздов в своєму блозі пише про те, що, коли він прочитав новину про козака Гаврилюк і таксі, то подумав, що це цілком нормально, коли людина після тимчасової політичної посади повертається до колишнього життя. Тому відразу подумалося, що рояль зачекався. Рояль зачекався свого віртуоза.

Дроздов відзначає, тим не менш, доведеться всіх засмутити. Чи не скоро це станеться, і ми побачимо, як віртуоз грає на роялі. «Я взагалі не поділяю оптимістичних ахів-зітхань з приводу падіння рейтингу на 44%. Ніякого падіння немає. Тому що рейтинги не можна порівнювати з цифрою 73 », – написав журналіст.

На думку телеведучого, порівнювати треба з цифрою першого туру президентських виборів. І тут ми маємо не падіння, а навпаки + 15%. Саме тому і доводиться формулювати тему «вічно зелена країна».

В тому сенсі, що триразовий відрив від другого місця і нарощування ядра свого фан-клубу – це запорука спокою шостого президента, якому взагалі плювати на рейтинги, оскільки на його повноту влади це ніяк не впливає, і мітить він тільки на один термін.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16