Новини

Пора йти у відставку, рояль зачекався свого віртуоза, – Остап Дроздов

0

Популярний український блогер і телеведучий Остап Дроздов в своєму блозі пише про те, що, коли він прочитав новину про козака Гаврилюк і таксі, то подумав, що це цілком нормально, коли людина після тимчасової політичної посади повертається до колишнього життя. Тому відразу подумалося, що рояль зачекався. Рояль зачекався свого віртуоза.

Дроздов відзначає, тим не менш, доведеться всіх засмутити. Чи не скоро це станеться, і ми побачимо, як віртуоз грає на роялі. «Я взагалі не поділяю оптимістичних ахів-зітхань з приводу падіння рейтингу на 44%. Ніякого падіння немає. Тому що рейтинги не можна порівнювати з цифрою 73 », – написав журналіст.

На думку телеведучого, порівнювати треба з цифрою першого туру президентських виборів. І тут ми маємо не падіння, а навпаки + 15%. Саме тому і доводиться формулювати тему «вічно зелена країна».

В тому сенсі, що триразовий відрив від другого місця і нарощування ядра свого фан-клубу – це запорука спокою шостого президента, якому взагалі плювати на рейтинги, оскільки на його повноту влади це ніяк не впливає, і мітить він тільки на один термін.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist