Суспільство

Порошенко: “Армія, яка витримала удар російського агресора, переживе і мишачу вовтузню тилових пацюків”

0

П’ятий президент Укрїни, Петро Порошенко привітав українських воїнів з Днем Збройних сил України.

“Вітаю воїнів-захисників з Днем Збройних Сил України!

Ви — найкращі сини та доньки нашої держави. Ви захистили і захищаєте її від російської агресії. Саме ви є ключовим гарантом незалежності країни та свободи кожного громадянина. Природно, що Збройні Сили користуються найбільшою повагою і довірою суспільства. Як армія з народом, так і народ — з армією.

А от влада теперішня, на жаль, не надто шанує армію. Вона для неї точно не пріоритет. І це — проблема світоглядна. Людям, які сповідують ідеологію «какая разница», не дано зрозуміти і усвідомити роль армії як основи державності. Тому вони — вперше з часів Януковича — обмежують фінансування Збройних Сил. Тому вони провалили державне оборонне замовлення і згорнули низку надзвичайно важливих військових програм. Тому вони вже два роки не підвищують грошове забезпечення військовослужбовців, хоча ми це робили, бувало, що і двічі на рік.

Однак, армія, яка з честю витримала удар російського агресора, переживе і мишачу вовтузню усіх тилових пацюків. Переконаний, що Збройні Сили, які за своїм професіоналізмом наблизилися до кращих армій світу, є достатньо сильними, щоб пройти важкий період недолугого, некомпетентного керівництва.

П’ять років на посаді Верховного Головнокомандувача — найскладніші в моїй роботі, але і найважливіші. Мені пощастило у цьому служінні бачити справжніх героїв, великих патріотів, бути з вами разом у захисті Україні. Не просто дякую — вклоняюся кожному з вас!
З Днем Збройних Сил!

Зі святом, дорога армійська родино!

Слава Україні!” – йдеться у зверненні Петра Порошенка, яке опубліковано на його сторінці у Facebook.