Суспільство

Порошенко до Зеленського: Це вже агонія, Уманський розповів про ваше “Велике крадівництво”

0

Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко відповів на заяву президента України Володимира Зеленського про “повернення вкрадених грошей у бюджет”.

Політик у Telegram написав, що у глави держави, схоже, “агонія”.

“Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про “повернути вкрадене з бюджету”, тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше “Велике крадівництво””, – зазначив лідер “ЄС” і п’ятий президент України.

Порошенко – Зеленському: це вже агонія, Уманський розповів про ваше "Велике крадівництво"

Раніше Зеленський у своєму відеозверненні порадив Порошенку збирати кошти на виплати штрафів.

“Треба буде 100 штрафів виписати – випишемо 100 штрафів. Будемо повертати до бюджету все, що ви вкрали в попередні роки”, – сказав глава держави.

Зі свого боку нардеп із “ЄС” Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook пригадав Зеленському, як у карантин працював ресторан “Велюр”, і його відвідування кафе в Хмельницькому.

“У нього тепер руйнується економіка, настає крах державних фінансів, у нього через COVID-19 накривається система охорони здоров’я, оскільки пів року тільки крали і крали на “Великому будівництві” замість купувати і купувати обладнання для лікарень і готуватися до другої хвилі”, – обурився він.

Порошенко – Зеленському: це вже агонія, Уманський розповів про ваше "Велике крадівництво"

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16