Політика

Порошенко: Довічно посадити за корупцію першим повинні Коломойського

0

Петро Порошенко зазначив у своєму мікроблозі в соцмережі «Твітер», що партія «За майбутнє» явно не шкодує коштів на політичну рекламу, повідомляє Replyua.net.

При цьому п’ятий президент додав, що виникає питання – за чиє майбутнє збирається боротися політична сила з таким красивим назвою?

За словами Порошенка, мова йде, судячи з усього, про майбутнє Ігоря Коломойського, на телеканалах якого і рекламують цю партію. Не менш важливим є й інше питання – за чий рахунок банкет, тобто, реклама? П’ятий президент стверджує, що партію рекламують за гроші, які раніше були вкрадені в ПриватБанку.

Це як раз ті самі 5,5 мільярда доларів, які Коломойський вивів з банку до його націоналізації. Порошенко підкреслив, що цю суму в підсумку довелося потім компенсувати з державного бюджету.

Коломойського сьогодні розшукують по всьому світу за підозрою в шахрайстві і відмиванні коштів. Напевно, він у нас повинен першим сісти довічно за корупцію в особливо великих розмірах – стільки не взяв, напевно, навіть Павло Лазаренко.

Однак в Україні йому прощають все, оскільки цю людину захищає Володимир Зеленський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist