Connect with us

ЗЕК-Чесно

Порошенко і його команда подарували будинок сім’ї з Мар’їнки

Глава політичної партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко в рамках робочого візиту на Донбас разом з членами команди очолюваної ним політичної сили провів зустріч з членами сім’ї Поних, а також вручив їм ключі від нового будинку. Таку інформацію розповсюдила прес-служба політичної сили п’ятого президента України.

«Родині повну дивом вдалося вижити. У червні Мар’їнка, де вони жили, обстрілювали бойовики. Артилерійський снаряд потрапив в їх приватний будинок. Їм на допомогу тут же відправилися українські воїни, які розібрали завали і доставили сім’ю в лікарню. Протягом всього цього часу подружжя з маленькою донькою Варварою поневірялася і виживала лише завдяки допомозі волонтерів. Щасливий, що нарешті їхня мрія про власний будинок збулася », — зазначив Порошенко.

Раніше в партії Порошенка повідомили, що в ніч з 13 на 14 червня поточного року будинок сім’ї повну в Мар’їнці потрапив артилерійський снаряд. Будинок розташовувався в так званій «сірій зоні». В результаті обстрілу сім’я залишилася без даху над головою — не дивлячись на обіцянки місцевої влади допомогти.

Долучайтеся до групи "Ні Капітуляції!" у Фейсбуці! Не дай здати Україну!

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in ЗЕК-Чесно

Підписуйся

Loading...

Цікаве

To Top