Політика

Порошенко назвав ефективним кроком зупинку постачання води та електроенергії в окупований Крим

0

Українська влада припинила водопостачання та подачу електроенергії в окупований Крим після консультацій із представниками Меджлісу та після перших міжнародних резолюцій, які встановлювали відповідальність країни-окупанта. Про це п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив в ефірі телемарафону “Крим – це Україна”.

Про це передає пресслужба “ЄС” на офіційному сайті.

“Як тільки у нас з’явилися перші резолюції міжнародних організацій, які підтверджували стан окупації, було відключене постачання електроенергії в Крим. Не розмови, не обіцянки, а було забезпечено енергетичну незалежність нашої держави. Припинений імпорт електроенергії, припинений імпорт газу. І припинено постачання електроенергії”, – нагадав Порошенко.

“Ахтем Чийгоз був тоді в Криму у в’язниці. Я запросив Мустафу Джемілєва, Рефата Чубарова, запросив усіх, хто представляв Меджліс, і сказав – ми плануємо це відключити. Ваша думка? І вони це можуть підтвердити – вони сказали, що кримські татари у відключені електроенергії нас підтримають”, – зазначив Порошенко.

“З першого дня нашим рішенням було припинено постачання води. Ефективний це крок? Очевидно. І ніхто під сумнів цього не ставить”, – наголошує п’ятий президент.

“Треба вивчити, що було зроблено. І не тому, щоб критикувати чи не критикувати Порошенка, а для того, щоб знати, які інструменти у тебе в руках. Що вже зроблено, а що ще може бути зроблено”, – зауважив лідер “Європейської Солідарності”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, п’ятий президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко під час телемарафону “Крим – це Україна” заявив, що з 2014-го по 2019 рік українська влада постійно тримала питання деокупації Криму на порядку денному міжнародної політики.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16