Новини

Порошенко пообіцяв зірвати шоу, яке запланували режисери “95 кварталу”

0

П’ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко записав відеозвернення до українців, в якому підкреслив, що владі не вдасться зробити шоу, силою доставляючи його на допит в ДБР.

Порошенко підкреслив, що завтра 28 лютого він сам з’явиться на допит, незважаючи на те що всі справи проти нього є політично сфабрикованими і не дивлячись на те, що сьогодні він отримав рішення ВАС, в якому чітко говориться, що влада займається політичними переслідуваннями.

Петро Порошенко підкреслив, влада нездатна на економічні реформи, на наповнення бюджету, тому на завтра режисери «Студії Квартал 95» запланували шоу, але воно провалиться. Більш того, підкреслив п’ятий президент, він в Європейському суді доведе, що «рішення» Печерського суду абсолютно нічого спільного не має з правом і законністю, тому як це не рішення, а розпорядження з Банкової.

За словами Порошенка, політична сила, яку він очолює «ЄС» на сьогоднішній день є єдиною опозиційною силою, проти якої послідовно виступає влада. Саме тому переслідуються патріоти, волонтери, на допити в ДБР викликають нардепа від «ЄС» Софію Федину. Петро Порошенко підкреслив, як би влада не залякували опозицію, це нічого не дасть, він і його команда продовжать боротьбу за справедливість і правду.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16