Новини

Порошенко про роботу влади щодо інтеграції з НАТО і ЄС: “Декларують, але мало роблять, боячись образити Путіна”

0

Нова влада на Банковій публічно підтримує європейську та євроатлантичну інтеграцію України, але мало що робить для цього в практичній площині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко розповів в інтерв’ю виданню Gazeta Wyborcza, повний переклад якої доступний на сайті “Головкому”.

“З моєї ініціативи курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію записано в Конституції, щоб ніхто не насмілився його змінити. Представники нової влади декларують, що вони за НАТО, але мало що роблять, щоб досягнути цієї мети. Інтеграція з Альянсом — це щоденна важка праця над реформуванням країни. А вони навіть не поїхали на недавній саміт НАТО в Лондоні, бо були дуже зайняті”, – нагадав Порошенко.

Він зазначив, що насправді команда Зеленського боїться образити Путіна.

“Я стараюся не критикувати нову команду, а давати їй поради. Коли вони відмовилися від поїздки до Лондона, я вніс до парламенту проєкт постанови про надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО — дорожньої карти повного членства. Не треба бла-бла-бла, що ви за Альянс. Треба діяти так, як працював я для запровадження безвізового режиму з ЄС”, – упевнений Порошенко.