Новини

Порошенко: Путін небезпечніший за коронавірус

0

П’ятий президент України Петро Порошенко звернувся до влади із закликом не ігнорувати атаки президента Росії Володимира Путіна. За його словами, він набагато небезпечніший за коронавірус.

Як Порошенко написав у Facebook, Путін – дуже небезпечний ворог України. І його мета – забрати не лише українську землю, а й українську душу.

“Для того, аби переконатися, що мир з Україною не входить в його плани, не треба зазирати йому в очі. Достатньо послухати, що він говорить. Путін вважає, що української мови не має існувати. Що української нації не має існувати, що ми з ним – один народ, така собі покалічена західними впливами гілка росіян. Путін вважає, що православна церква має бути тільки Московського патріархату”, – написав Порошенко.

На його переконання, це означає лише одне – Україні життєво необхідні власні армія, власна мова і власна церква. Отже, ми все зробили правильно.

“Шкода, що нинішня влада занурилася у прикладну вірусологію, і традиційно мовчки пропускає атаки Путіна. Путін – значно більша небезпека, ніж коронавірус. Тому закликаю владу в цій ситуації не мовчати”, – написав він.