Політика

Порошенко: Росія не вміє жити у мирі із сусідами, їй потрібна війна

0

Жодна пандемія не послаблює російські загарбницькі апетити.

Таку думку висловив п’ятий президент України Петро Порошенко під час виступу на Київському безпековому форумі.

«Кремль не вміє жити в мирі зі своїми сусідами. Кремлю обов’язково потрібна війна. Там, де є Росія, – чекай на біду. Фактор Росії посилює загрозливу тенденцію про послаблення ролі міжнародних організацій у врегулюванні конфліктів. На жаль, це спонукає зацікавлені сторони до самостійного вирішення проблем силовими методами. Ось так розпалюються локальні війни: Сирія, Лівія, Нагірний Карабах», – заявив Петро Порошенко.

Також лідер «Європейської солідарності» наголосив, що наразі дуже гостро стоїть питання про переоцінку безпекових організацій і значного посилення їхнього інструментарію для зміцнення міжнародної безпеки.

«Творити мир – це як будувати величний собор. Його не зробити в магічну мить і навіть за десятиліття. Потрібні цілі покоління вправного архітектора і об’єднана праця багатьох. За роки мого президенства, всією командою, нам вдалося створити спільний міцний фундамент для величного собору миру в Україні. Миру на засадах нашої мови, нашої віри і модернової української армії», – сказав Петро Порошенко.