Політика

Порошенко виступив з екстреною заявою і звернувся до Зеленського

0

П’ятий український президент Петро Порошенко зажадав від чинного глави держави Володимира Зеленського прийняти закони про колабораціонізм і системну протидію російській пропаганді, які знаходяться на розгляді Верховної Ради.

Пакет законів дозволить ввести кримінальне покарання за колабораціонізм і закрити медіамайданчики, які поширюють російські наративи в інформаційному полі України.

Про це повідомляють інформаційні агентства, цитуючи заяву Порошенко, яке він зробив в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Закрили три телеканали. Але це кодло російських пропагандистів миттєво перекочувало на канал” Наш “. А його чіпати не хочуть, тому що, крім Мураєва, там в акціонерів представники чинної влади. Ухвалення наших законів дозволить системно протидіяти п’яту колону”, – заявив Порошенко .

Він підкреслив, що в пакеті законів передбачені юридичні механізми заборони проросійських партій, які дозволять заблокувати роботу “ОПЗЖ”. Порошенко нагадав, як аналогічним чином з політичної карти України стерли комуністів в 2014 році.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16