Суспільство

Порошенко вважає, що євроатлантичний курс України у нової влади існує лише на папері

0

П’ятий президент та лідер політичної партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко вважає, що зміна влади віддалила можливість вступу України до НАТО та Європейського Союзу, передає УП.

Джерело: виступ Порошенка під час Міжнародної конференції “Мир та війна”, передає пресслужба “ЄС”.

Дослівно: “Він зазначив, що зміна влади, яка сталася минулого року, на жаль, віддалила перспективу членства України в НАТО та Європейському Союзі. Відданість цьому курсу залишається лише на папері, але за дванадцять місяців – жодного конкретного кроку, констатує п’ятий Президент”.

Деталі: Порошенко стверджує, що нова влада призупинила процес євроінтеграції.

“Чи не хочуть, чи не можуть, чи не знають як, чи на Путіна озираються. Версії є різні, але точно видно, що процес, як мінімум, поставлений новою владою на паузу”, – заявив лідер партії.

Водночас, п’ятий президент обіцяє, що “Євросолідарність” не дасть звернути із євроатлантичного курсу.

“Але є й хороші новини. Українська опозиція, уособлена “Європейською Солідарністю”, стоїть на твердих євроатлантичних позиціях, і ніхто нас з цієї дороги не зверне. А, головне, як показують опитування громадської думки, більшість українців підтримують і вступ України до ЄС, і членство в НАТО, бо розуміють, що лише там – гарантія безпеки країни та кожного її громадянина”, –  сказав Порошенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist