Політика

Порошенко закликав парламент негайно відновити дію антикорупційних законів

0

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко закликав народних депутатів України негайно відновити дію антикорупційних законів і не йти на поводу олігархічних інтересів.

Як повідомила пресслужба політсили, він наголосив, що досяг важливої позиції із послами “Великої сімки”.

“Позавчора у мене відбулася зустріч з послами “Великої сімки”. У нас досягнута надзвичайно важлива позиція, що терміново треба відновити дію антикорупційних законів. У мене була альтернативна пропозиція, щоб ми скоротили термін підготовки до розгляду цього законопроекту до одного дня і сьогодні розглянули відновлення дії антикорупційних законів”, – заявив Порошенко.

“Дубінський (народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський – ред.) намагається заблокувати розгляд антикорупційних законів, і сьогодні це відомо всій країні і всьому світу. Не йдіть у нього на поводу”, – закликав Петро Порошенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Петро Порошенко провів зустріч із послами країн “Групи семи” та ЄС в Україні, яка відбулася за головування США у Групі. Важливу увагу було приділено місцевим виборам, що відбулися в країні, конституційній кризі та ситуації з коронавірусом.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16