Політика

Порошенко запропонував Зеленському тимчасовий мораторій на внутрішньополітичну боротьбу, заради боротьби з коронавірусів

0

П’ятий президент Порошенко запропонував те, що міг і може запропонувати тільки стратегічно мислячий політичний лідер: тимчасовий мораторій на внутрішньополітичну боротьбу, заради єдності суспільства для подолання епідемії коронавируса, а й владу утриматися від суперечливих рішень. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс, передає видання Колумніст.

Аналітик зазначає, він особисто пропонує новій команді на Банковій заховати в шафу свої надмірні бажання безпідставної помсти або політичної помсти за замовленням Кремля, і оголосити про готовність створити спільний, ще один фронт для боротьби із загрозою масового зараження нації коронавирусной інфекцією.

Більш того, президент у своєму зверненні стосується не тільки загрози зараження вірусом і боротьби з ним. Він небезпідставно закликає зберегти незалежність Національного банку і припинити затримки з відшкодування ПДВ експортерам.

За словами аналітика, Порошенко застерігає спроби Зеленського встановити надзвичайний стан і нагадує, що при більш складних умовах в 2014 році він не пішов на оголошення воєнного стану і згортання демократії в Україні. А тоді звучало чимало закликів до Порошенка як в його оточенні, так і експертному колі ввести як Надзвичайний стан, а після і Воєнний стан. Але він до останнього залишився відданим принципам недоторканності конституційних прав і свобод громадян України.