Політика

Порошенко заявив, що Україна скоро може почати годувати чужу армію, але не свою

0

Колишній глава української держави Петро Олексійович Порошенко заявив, що чинна влада повністю некомпетентна в питаннях, які мають величезну важливість для виживання країни. Йдеться про забезпечення українських захисників на території проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі, перш за все, продуктами харчування. Більш докладно про це Петро Олексійович розповів під час інтерв’ю журналістам телевізійних каналів «Прямий», «Еспрессо», а також «П’ятий канал».

За словами Петра Порошенка, з приходом до влади Володимира Олександровича Зеленського, в головних кабінетах держави буквально забули про неймовірно важливу роль армії в житті країни. Він з обуренням заявив: «Це в повній мірі лягає в логіку дій« нових облич ». Я говорю про некомпетентність і дилетантстві. Після того, як була побудована наша армія, як ми запустили в основній частині бойових бригад нову систему харчування, некомпетентні люди фізично просто, ви тільки уявіть, не оголосили тендери, не уклали контракти, не ввели необхідні штатні одиниці, не надали необхідні харчові позиції … ».

Крім того, він також додав, що фізично не може собі уявити таку ситуацію, де країна буквально знімає з себе всі зобов’язання щодо забезпечення власної армії, перекладаючи все це на плечі волонтерів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16