Політика

Порошенко: Зеленський живе в своєму віртуально світі, де немає проблем

0

Президент Володимир Зеленський досі живе в якомусь своєму вигаданому світі і в своїй придуманої країні.

Навіть при тому мінімальному тестуванні населення, яке проводиться в Україні в нашій країні кожен день новий антирекорд за кількістю хворих на коронавірус і не всім, на жаль, вдається без наслідків вилікуватися від цієї недуги. Але, судячи з промов Зеленського в парламенті у нас все відмінно і Україна перемагає не тільки коронакрізіс, а й економічна криза.

Як інформує Replyua.net, так прокоментував п’ятий президент України Петро Порошенко послання президента Верховній Раді.

Петро Порошенко зазначив, його дивує реакція президента Зеленського на те, що за останній місяць через пандемію коронавируса і несвоєчасного надання медичної допомоги ми втратили майже 2,5 тисячі співвітчизників.

Дивно, що це, судячи з реакції Зеленського, норма і нічого екстраординарного. Зеленський постійно знаходиться в «теплій ванні». Він не бачить переповнених лікарень, коли людей із запаленням легенів відправляю на самолікування по домівках. Він не бачить величезні черги, щоб зробити КТ легенів.

Лідер «ЄС» підкреслив, єдине, що на відмінно виходить в цій «зеленої влади – це вводити посилення карантину і занурювати України в« червону зону ».

Це ще в березні цього року добре продемонстрували «зелені влади».