Різне

“Порожнє місце”: Кондратюк висловився про запроданців, які їздять співати і танцювати перед агресором

0

Популярний український продюсер Ігор Кондратюк в інтерв’ю одному з телеканалів заявив, що він не може нормально ставитися до українських артистів-заробітчанам, які їздять в Росію і співають своїм пісні перед вбивцею і агресором, називаючи це творчістю, яке поза політикою.

Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк

«Для мене всі ці українські артисти стають просто ніким, порожнім місцем. Вони всі про це знають, вони знають мою позицію, хоча жодному з них в обличчя я прямо про це не говорив», – зазначив Ігор Кондратюк.

Він згадав, як на одному з концертів йому потрібно було вручити приз скандальній українській виконавиці MARUV, яка, як відомо, наплювавши на всі заборони і докори українців, вирушила на гастролі до Росії.

Так ось, згадує Кондратюк, він тоді поставив організаторів церемонії нагородження перед фактом, що він ні один з призів MARUV не вручить.

Організатори тоді з розумінням поставилися до такої позиції.

Ігор Кондратюк підкреслив, що він розірвав всі ділові відносини з російськими зірками, бо навіть, розмовляючи про телебачення все одно розмова так і чи інакше зводиться до політики.