Суспільство

Портников: Ми побачимо, як у багатьох любителів «руского міра» різко почне слабнути любов до Росії, оскільки за це перестануть платити гонорари

0

Віталій Портников у статті, опублікованій на сайті «Еспресо» зазначив, що для Росії падіння нафтових котирувань буде фатальним. За словами політичного оглядача, в світі через глобальну економічну кризу почнеться справжнісінька боротьба за виживання. У підсумку виживуть лише найсильніші, а сучасна Росія до таких явно не належить.

У зв’язку з цим багатьох українців хвилює питання як це відобразитися на нашій країні. Як швидко РФ припинить війну, забереться вона з Донбасу і Криму? На думку Портникова, за окуповані території Кремль буде триматися стільки, скільки вистачить сил. Це стосується не тільки України, але і Грузії з Молдовою.

Втім, позитив для України все ж є. Через кризу в РФ почнуть економити на пропаганді і на «політичних повіях».

Ми побачимо, як у багатьох любителів «руского міра» почне різко згасати любов до Росії, оскільки за це перестануть платити гонорари. У такій ситуації діяльність більшості українських гравців, від депутатів до олігархів, які будували свою кар’єру на примирення з Москвою, втрачає будь-який сенс. Та й менеджерам студії «Квартал 95» годі й мріяти про продаж своєї продукції в РФ – за неї просто не заплатять.