Політика

Портников: Не виключений сценарій, при якому спікером парламенту стає Медведчук. Після відставки Зеленського він і буде виконувати обов’язки президента

0

Віталій Портников завив в інтерв’ю виданню «Обозреватель», що він цілком допускає сценарій, при якому чинний спікер парламенту буде відправлений у відставку. За словами політичного оглядача, замість Дмитра Разумкова з’явиться новий спікер, тоді як Володимир Зеленський достроково завершить своє правління.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

У такій ситуації обов’язки президента виконуватиме спікер Ради. Причому, наступним главою парламенту може стати висуванець від коаліції, створеної фракціями «Слуги народу» і ОТЗЖ. Цілком ймовірно, що в кріслі спікера парламенту в кінцевому підсумку виявиться Віктор Медведчук.

Поки такий сценарій виглядає як фантастика. Однак варто врахувати, що мова йде не про найближчу перспективу. Реальністю подібний сценарій може стати, коли буде вже очевидно – уряд не здатний поліпшити ситуацію в економіці, почнуться затримки з виплатами зарплат і пенсій, а в діалозі між Москвою і Києвом почнуть звучати все більш суперечливі заяви. Правда, обрання Медведчука стане можливим лише за умови надання Зеленським реальних гарантій своєї відставки.