Політика

Портников: Не виключений сценарій, при якому спікером парламенту стає Медведчук. Після відставки Зеленського він і буде виконувати обов’язки президента

0

Віталій Портников завив в інтерв’ю виданню «Обозреватель», що він цілком допускає сценарій, при якому чинний спікер парламенту буде відправлений у відставку. За словами політичного оглядача, замість Дмитра Разумкова з’явиться новий спікер, тоді як Володимир Зеленський достроково завершить своє правління.

У такій ситуації обов’язки президента виконуватиме спікер Ради. Причому, наступним главою парламенту може стати висуванець від коаліції, створеної фракціями «Слуги народу» і ОТЗЖ. Цілком ймовірно, що в кріслі спікера парламенту в кінцевому підсумку виявиться Віктор Медведчук.

Поки такий сценарій виглядає як фантастика. Однак варто врахувати, що мова йде не про найближчу перспективу. Реальністю подібний сценарій може стати, коли буде вже очевидно – уряд не здатний поліпшити ситуацію в економіці, почнуться затримки з виплатами зарплат і пенсій, а в діалозі між Москвою і Києвом почнуть звучати все більш суперечливі заяви. Правда, обрання Медведчука стане можливим лише за умови надання Зеленським реальних гарантій своєї відставки.