Політика

Портніков: США послали чіткий сигнал Путіну по Україні, йому доведеться тричі подумати

0

США послали кілька сигналів Кремлю, що не дозволять “маленької переможної війни” проти України.

Про це у своєму відеоблозі на YouTube заявив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портніков.

Коли рейтинг російського правителя починає падати, коли громадяни вже не сприймають його як свого вічного керівника, він затіває” маленьку звитяжну війну “. Донбас може стати ареною”, – заявив журналіст.

Він уточнив, що концентрація російських військ на українському кордоні говорить про плани Москви влаштувати провокацію проти України.

США різко відреагували на активність російської армії. Почалися активні консультації Вашингтона і Москви на рівні Генштабів і МЗС.

“Сполучені Штати не збираються мовчати, коли мова йде про спробу російської агресії. Якщо Москва намагалася зрозуміти, як себе будуть вести США в разі, якщо РФ вдасться до нових провокацій, вона отримала належну відповідь … Якщо будете бешкетувати, це не залишиться без наслідків” , – підкреслив Портников.

Він уточнив, що у Заходу є серйозні важелі для стримування Росії. Це, перш за все, економічні санкції, а також військова допомога Україні.

Журналіст зазначив, що поява у ВСУ сучасного озброєння здатне змінити результат війни. Як мінімум РФ отримає величезні втрати, які дуже не сподобаються російській громадськості.

“Якщо Путіну потрібно було побачити реакцію США, то він цього досяг. Йому сказали: доведеться заплатити свою ціну за” маленьку переможну війну “. Путіну тепер доведеться тричі подумати”, – констатував Портніков.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16