Політика

Портников: США тепер запитують у Зеленського, як так могло статися, що Коломойський став некоронованим регентом при королі?

0

Журналіст і політолог Віталій Портников у ефірі каналу «Еспрессо ТВ» заявив, санкції США проти олігарха Ігоря Коломойського – це безумовно дуже сильний сигнал президента США і нової адміністрації США президенту Володимиру Зеленському, що, якщо він взагалі бажає плідної співпраці з США, то деолігархізація повинна стати сенсом і суттю його політичної діяльності, тому що з олігархічною державою США не матимуть серйозних відносин.

Віталій Портников зазначив, ось ми завжди запитували, ніж зовнішня політика адміністрації Джо Байдена по відношенню до України буде відрізнятися від зовнішньої політики адміністрації Дональда Трампа, адже Дональд Трамп робив дуже багато речей, щоб підтримати Україну – передавав зброю, вводив санкції проти «Північного потоку- 2 », виступав за територіальну цілісність України, багато таких речей, за які повинні дякувати колишнього президента США.

Ось саме цим політика Байдена вже відрізняється. Ти можеш давати Україні зброю, вводити санкції проти «Північного потоку-2», але, якщо Україна управлятимуть олігархи – це все марно.

Політолог підкреслив, Ігор Коломойський став некоронованим регентом при королі і ось США тепер задаються питанням: як так могло статися, що олігархічні впливи придбали в Україні такі сили? І ось тепер публічно Білий дім запитує українську владу: як так могло статися?

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16