Політика

Портников: Те, що ми бачимо сьогодні в Україні – це управління мафії, котра підпорядкувала собі держава

1

Віталій Портников заявив в інтерв’ю виданню «Обозреватель», що українцям потрібно зрозуміти одну просту річ – після того, як президентом став Володимир Зеленський, в країні немає ніякого уряду. На думку політичного оглядача, зараз ми живемо саме в такій реальності.

Те, що ми бачимо сьогодні в Україні – це управління мафії, котра підпорядкувала собі держава за допомогою виборців. Такі приклади були і в історії ряду інших країн, і в першу чергу тут слід виділити Італію. В Україні влада узурпована невеликою групою осіб, в тому числі і самим президентом. При цьому глава держави бере на себе функції, які не прописані в Конституції.

Уряд в захопленій країні носить суто декоративний характер. У складі Кабміну можуть бути різні люди – технократи, представники олігархів, і так далі. Головне в тому, що можливості уряду, в тому числі, і в лані прийняття рішень, дуже обмежені. Всі реальні рішення приймають в Офісі президента, самим Зеленським, і спрямовані вони на обслуговування олігархічних кланів, які допомогли нинішньому президенту перемогти на виборах.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16