Новини

Портников: Візити депутатів ОПЗЖ до Москви – це частина мозаїки реабілітації Росії як агресора

0
Віталій Портников назвав регулярні візити депутатів фракції “Опозиційна платформа – За життя” до Москви частиною розробленого у Кремлі плану реабілітації Росії як агресора

Про це Портников заявив у етері програми “Суботній політклуб” на Еспресо.TV.

“В Москві хочуть зробити вигляд, що в російсько-українських взаєминах все нормально, ніякої війни немає і Росія не сторона конфлікту. І кожен такий візит – приїхала ціла парламентська делегація, бачите, скільки народу? Розмовляємо, посміхаємося, зустрічаємося на різних рівнях з парламентарями братерської країни. А якщо там є якісь парламентарі, які не розуміють, що ми братерська країна, то це ж не росіяни у цьому винні, а націоналісти українські, з якими не може впоратися президент Володимир Зеленський”, – сказав Портников.

За його словами, Москва так буде діяти й надалі.

“Тому, що вона весь час пересуває ці лінії конфлікту в український бік. Тут кілька ідей – перша, щоб скасували санкції проти Росії і кожен такий візит має бути доказом, що треба скасовувати санкції. І кожна зустріч окремо Зеленський – Путін це шлях до скасування санкцій. І навіть кожна зустріч Козак – Єрмак – це шлях до скасування санкцій. Тепер ще уявіть, що Зеленський на 9 травня до Москви поїде – і все! Це частина мозаїки реабілітації Росії як агресора”, – переконаний Портников.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16