Блоги

Портников: Влада тестує суспільство – і з водою для Криму, і зі Звіробій з Фединою

0
Останні скандальні пропозиції і дії чинної влади покликані перевірити реакцію народу Україну на ті чи інші протиречиві ініціативи команди Зеленського. І якщо суспільство не помічатиме їх і не реагуватиме, ситуація розгоратиметься далі

З такою пересторогою виступив відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в етері щотижневої інформаційно-аналітичної програми “Суботній політклуб”, яка 15 лютого 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

“Вони увесь час експериментують. Вони щось кажуть, “слуги” нашого мудрого народу, чи якусь підозру вручають (політичним опонентам, – ред.) і дивляться: якщо є активна реакція, ось як зараз було, на воду в Крим (на пропозицію голови парламентської фракції партії “Слуга народу” Давида Арахамії відновити постачання води до окупованого Криму – ред.) , і всі кажуть “Та ви що”… “А? Що? Хорошо”… Промовчали б, я Вас переконую, вже через тиждень вони б почали перемовини по воді в Крим, а через місяць вона туди б пішла. Без всяких особливих поступок по Донбасу”, – пояснив він.

За словами Портникова, зусиллями чинної влади зараз українці опинилися в “країні колективного Жириновського”, де окремим політикам відведено роль навмисно озвучувати певні різкі тези, щоб потім можна було вивчати реакцію на них з боку суспільства.

Аналогічним чином усе відбувається і в історії з учасницею війни з Росією Марусею Звіробій та народною депутаткою Софією Фединою, додав журналіст.

Окрім того, на думку Портникова, це зайвий раз засвідчує недоцільність відмови від депутатської недоторканості, як інструменту захисту опозиції.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16