Новини

Портников жорстко пройшовся по Сивохові через “внутрішній конфлікт” в Україні

0

Публіцист Віталій Портников розкритикував радника секретаря РНБО Сергія Сивоху за слова про “внутрішній конфлікт” в Україні.

За словами журналіста, Сивохо зробив політичну провокацію, щоб догодити Кремлю.

“В Україні немає ніякого внутрішнього конфлікту, є вільна територія України, де також мешкає пан Сивохо, а є окупована Росією територія Донбасу і Криму”, – підкреслив Портников.

Він зазначив, що вести діалог з жителями ОРДЛО можна буде лише тоді, коли звідти підуть російські війська і буде виведена техніка.

“Дії, коли радник секретаря РНБО говорить про примирення, то це розмови в руслі ворожої пропаганди. Такі дії створюють грунт для справжнього конфлікту в Україні, між прихильниками колабораціоністів і патріотами. Ось це внутрішній конфлікт, який хотів би бачити в Україні Путін. Це шлях по перетворенню України в одну з провінцій РФ”, – заявив Портников.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16