Суспільство

Портнов радіє, що вирок Стерненку має антиукраїнський характер: “Це вирок порядкам, які панували в країні сім років”

0

Колишній заступник голови адміністрації Януковича Андрій Портнов вітає рішення суду, що засудив одеського активіста Сергія Стерненка до 7 років і 3 місяців позбавлення волі за викрадення людини.

Свою позицію Портнов висловив у Телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

“Цей вирок є вердиктом не тільки цьому злочинцеві, а всьому дармоїдському бродячому радикальному рагульству і порядкам, що панували в країні останні сім років”, – написав він.

Колишній заступник голови АП вважає, що вирок Стерненку було винесено “всупереч тотальному опору пропагандистських ЗМІ, організацій, які фінансуються з-за кордону, політиків і чиновників партій Майдану та іншого непотребу”.

Портнов анонсує, що це – перший з трьох майбутніх вироків.

“Найближчим часом очікуємо процесуального завершення ще щодо двох обвинувальних актів – умисного вбивства та обігу наркотиків”, – написав він.

Портнов радіє, що вирок Стерненку має антиукраїнський характер: Це вирок порядкам, які панували в країні сім років 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16